` Publiczna Szkoła Podstawowa nr3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu - News
 
Kwiecień 24 2014 14:32:03
.

Nawigacja
Rekrutacja 2014/2015
Informacja
Zasady rekrutacji
Kryteria naboru
Obwody szkolne
Rejestracja elektroniczna
Szkoła
O szkole
Z życia szkoły
Sport
Kadra
Dyrekcja
Nauczyciele
Wychowawcy
Rada Rodziców
Samorząd uczniowski
Rada
Biblioteka
Czytelnia
Regulamin biblioteki
Regulamin CIM
Dla rodziców
Statut szkoły
Plan lekcji
Dzwonki
Konsultacje
Wywiadówki
Wykaz podręczników
Ubezpieczenie NNW
Regulamin szafek szkolnych
Dokumenty
Pedagog
Inne
Linki
Szukaj
Kontakt admin

Zaloguj
Konkurs przyrodniczy w trójce
10 stycznia 2011 roku odbył się w naszej szkole IX Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy szkół podstawowych, etap miejsko-gminny. Naszą szkołę reprezentowały uczennice, które w konkursie szkolnym uzyskały najlepsze wyniki /uzyskały nie mniej niż 75% punktów możliwych do zdobycia.
Nasze sukcesy
Sport

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszych sukcesów sportowych współzawodnictwa sportowego uczniów szkół podstawych w roku 2009/2010.

TABELA WYNIKÓW
Nowy statut
W dziale dla rodziców umieszczono nowy aktualny statut Publicznej Szkoły Podstawowej nr3 w Brzegu

NOWY STATUT
Unihokej dziewcząt
SportDnia 08.01.2011r. w Zespole Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi odbyły się międzyszkolne zawody w unihokeja dziewcząt. Udział w zawodach brały trzy szkoły :
- Zespół Szkół nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu,
-Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzegu,
-Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzegu.
Wszystkie dziewczyny walczyły ostro i zacięcie, na szczęście nikt nie odniósł żadnych poważniejszych kontuzji. W wyniku zażartej walki trzecie miejsce zajął ZS nr 1, drugie miejsce PSP nr 1,
Pierwsze miejsce zajęły dziewczyny z PSP nr 3 i będą reprezentowały nasze miasto na finałach powiatowych. Życzymy im powodzenia i czekamy na dalsze sukcesy.

Karolina Włodarczyk kl.6a
Jasełka klasy II B

Uczniowie klasy II b z wychowawczynią p. Dorotą Czarniecką – Marciniak przedstawili Jasełka z okazji Bożego Narodzenia. Nauczycielom i uczniom klas I – III złożyli serdeczne życzenia, prezentów tyle, ile Mikołaj uniesie i na każdym kroku szczęścia w Nowym Roku !
Jasełka dla pracowników Urzędu Miasta


17 grudnia połączone siły głosów klas VI c i III c wystąpiły w Sali Stropowej ratusza z koncertem kolęd i pastorałek. Były życzenia pokojuw sobie i ciepła serc w "ten jeden dzień, raz do roku", były dzwoneczki i radosne śpiewanie o bosym pastuszku, Betlejem i cichej nocy. Zrobiło się nagle bardzo świątecznie i nastrojowo, i wszyscy-śpiewający i słuchający, dali się temu ponieść. A potem razem z podziękowaniami od pana burmistrza dostaliśmy torby słodyczy!


Zapraszamy do galerii
Plakat promujący naszą szkołę
27.12.2010 rozstrzygnięty został międzyklasowy konkurs zorganizowany przez Dyrekcję PSP nr 3 oraz przez p. Karinę Rosińską, którego celem było stworzenie plakatu promującego naszą szkołę

I miejsce zdobyła Martyna Gorszczuk z kl. II c

II miejsce Wiktoria Kubiak z kl. II c

II miejsce Wiktoria Sowa z kl. II a

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i zachęcamy do dalszej kreatywności.

p. Karina Rosińska
Jasełaka klasy VIa

Z okazji Bożego Narodzenia dnia 21.12.2010 r. w naszej szkole, odbyły się jasełka dla klas 4-6, które przygotowała klasa 6a wraz z wychowawcą panem Januszem Włodarczykiem. Scenariusz stworzyły na podstawie tekstów kolęd Joanna Multan i Karolina Włodarczyk. Reżyserem był p. Janusz Włodarczyk, a asystentką reżysera Alicja Paziuk.
Listopad miesiącem dobroci dla zwierząt

26.XI.2010 roku odbyła się w naszej szkole wystawa zwierząt domowych pod hasłem „żywa lekcja zoologii”. na której uczniowie klasy 2a zaprezentowali pieski z brzeskiego Przytuliska czekające na swój „nowy dom”. Forma przedstawienia, plakaty piesków czekających na adopcję, gra młodych aktorów, zachwyciła widzów i nauczycieli. Działania uczniów nadzorowały panie :
Danuta Kostwicka , Ewa Jamróz, Elżbieta Łukiewicz.
MIĘDZYSZKOLNY KONKURS LIGI OCHRONY PRZYRODY
18 listopada 2010 roku odbył się w naszej szkole miejski konkurs Ligi Ochrony Przyrody pod hasłem „Przyroda wokół nas”, na szczeblu szkół podstawowych i gimnazjów. Konkurs zorganizowany został w 2 kategoriach: konkurs wiedzy o środowisku przyrodniczym oraz plastyczny „Przyroda Ziemi Brzeskiej”. Patronat nad obydwoma konkursami sprawował
Oddział LOP oraz Urząd Miasta Brzegu.
Na konkurs plastyczny zgłoszono 35 prac. Najlepsze prace zostały nagrodzone dyplomami i nagrodami rzeczowymi np. ciekawymi książkami przyrodniczymi oraz plecakami z logo Urzędu Miasta.
Mistrzostwo miasta w halowej piłce noznej
SportDZIEWCZĘTA I CHŁOPCY MISTRZAMI MIASTA W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Szczęśliwe dni to:17 i 18 listopada.
Obydwa zespoły reprezentują nasze miasto w zawodach powiatowych, które odbędą się :
Dla dziewcząt- 27 listopada w Przylesiu
Dla chłopców- 1 grudnia w naszej hali